VIII Edycja Szkoły Przywództwa

W projekcie wzięło udział 104 uczestników, którzy spełnili wymagania rekrutacyjne, w tym ukończyli studia wyższe, zadeklarowali znajomość języka angielskiego, przedstawili swoje zaangażowanie społeczne i zawodowe, podzielili się swoją pasją – przeszli dwuetapową rekrutację, w tym troje wydelegowanych przez jednego ze sponsorów, firmę Żabka Polska.

Dwudniowe weekendowe zjazdy odbywały się w soboty w godzinach 10:30-18:30 i kończyły się spotkaniem wieczornym w formie dyskusji z zaproszonym na tę część programu gościem lub spotkaniem integracyjnym – networkingowym, oraz w niedzielę w godzinach 9:30-14:30.

Zajęcia prowadzone były w 5 ścieżkach tematycznych: przywództwo, strategia i bezpieczeństwo, biznes i gospodarka, relacje międzynarodowe oraz zarządzanie nowymi technologiami. W czasie całej edycji programu naszymi gośćmi byli eksperci ds. międzynarodowych  specjalizujący się zwłaszcza zagadnieniami związanymi z Chinami, Rosją, USA, Ukrainą i Niemcami, w kontekście szeroko pojętej geopolityki. Specjaliści do spraw cyberbezpieczeństwa, infosfery i AI. Prezesi i właściciele firm i instytucji, eksperci i trenerzy, politycy bądź nieczynni już politycy.

Wykładowcami VIII Edycji Szkoły Przywództwa byli:

2. Anna Maria Dyner

Analityczka Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, specjalizuje się w polityce bezpieczeństwa i Białorusi.

3. gen. Rajmund Andrzejczak

Generał Wojska Polskiego, były Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

4. Jadwiga Emilewicz

Polityk, politolog i menedżer kultury. Była Minister Rozwoju.

5. Katarzyna Wierzbowska

Współtwórczyni kobiecej sieci Anielic Biznesu i Funduszu Venture Capital Black Swan. Fundatorka w Fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali.

Partnerami VIII edycji Szkoły

Opinie absolwentów