II Edycja Szkoły Przywództwa

W drugiej edycji Szkoły Przywództwa, która została zrealizowana w 2016 roku, uczestniczyło 150 osób z całej Polski. Spotkania  odbywały się w podziale na moduły przywództwo, polityka i gospodarka.

Wykłady w 2016 r. prowadzili m.in.: Jarosław Gowin, Andrew Michta, Charles Crawford, Jacek Kędzior, Joanna Malinowska-Parzydło, Tomasz Siemoniak, Beata Stelmach, Wojciech Szczurek, Wojciech Szewko, Olaf Osica, Michel Viatteau, Radosław Pyffel, Paweł Kowal, Jacek Bartosiak, Robert Kozak, Krzysztof Pawłowski, Wojciech Morawski, Zbigniew Jagiełło.

Zajęcia dotyczyły: przywództwa w XXI wieku, komunikacji i komunikacji z partnerami z Azji, przywództwa w kryzysie, gospodarowania czasem. W module Gospodarka były to zajęcia min. Z biznesu globalnego i negocjacji międzynarodowych, tworzenia i realizacji strategii bezpieczeństwa energetycznego państwa. W module Polityka zajęcia dotyczyły bezpieczeństwa narodowego, konfliktu i wojny hybrydowej, polityki zagranicznej, strategii Polski w sytuacji geopolitycznej oraz Jedwabnego Szlaku 2.0 i nowego globalnego ładu.

Wykładowcami II Edycji Szkoły Przywództwa byli:

Partnerami II edycji Szkoły

Opinie absolwentów