I Edycja Szkoły Przywództwa

Pierwszą edycję szkoły przeprowadziliśmy w 2015 roku, do której przystąpiło 120 uczestników oraz uczestniczek. W trakcie dwóch miesięcy intensywnego szkolenia, uczestnicy seminariów mogli wziąć udział w dowolnej liczbie spośród 4 cykli wykładów tematycznych – z zakresu Bezpieczeństwa, Energetyki, Polityki Zagranicznej i Przywództwa. Wykłady były prowadzone przez specjalistów z danej dziedziny, polityków, menedżerów największych polskich firm.

Wykładowcami 1 edycji Szkoły Przywództwa byli:

Przywództwo: Mateusz Morawiecki (prezes BZWBK), Jacek Kędzior (szef firmy E&Y), Maciej Witucki (Orange Polska), Krzysztof Kwiatkowski (NIK), Wojciech Szczurek (prezydent Gdyni), Dariusz Mioduski (prezes Legii Warszawa), Jan Ołdakowski (dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego). Polityka zagraniczna: Krzysztof Szczerski (Kancelaria Prezydenta RP), Igor Janke (prezes Instytutu Wolności), Marek Cichocki (dyrektor Centrum Natolin), Jacek Saryusz-Wolski (poseł do PE), Paweł Kowal (były poseł do PE), Paweł Zalewski (były poseł do PE). Energetyka: Wojciech Hann (Deloitte), Tomasz Chmal (White and Case), Maciej Kolaczkowski (Oil and Gas Industry World Economic Forum), Igor Chalupec, Agata Łoskot Strachota (OSW), Piotr Naimski (były poseł Sejmu RP), Konrad Szymański (były poseł do PE). Bezpieczeństwo – moduł autorsko przygotowany przez Andrew Michtę.

Wykładowcami I Edycji Szkoły Przywództwa byli:

Partnerami I edycji Szkoły