V Edycja Szkoły Przywództwa

Do udziału w piątek edycji Szkoły Przywództwa wybrano 100 osób z całej Polski. W czasie trzymiesięcznego szkolenia, rozpoczętego w 7 września 2019 i trwającego do 7 grudnia 2019 roku, uczestniczyli oni w wykładach i warsztatach prowadzonych przez czołowych przedstawicieli świata biznesu, polityki i mediów. 5. edycję Szkoły Przywództwa ukończyło 97 osób, a grono absolwentów programu powiększyło się do 560 osób. W czasie jubileuszowej edycji, odbywały się warsztaty i wykłady z przedsiębiorcami, politykami i samorządowcami, trenerami i dziennikarzami. Wśród nich znaleźli się: Zbigniew Jagiełło,

Krzysztof Pawiński, Paweł Przewięzlikowski, Wojciech Hann, Andrzej Zybertowicz, ambasador Jonathan Knott, Witold Jurasz,

Maciej Witucki, Andrzej Zybała, Sławomir Jastrzębowski, Andrew Michta, Radosław Pyffel, Olaf Osica, Katarzyna Pisarska,

Jan Śpiewak, Marcin Piasecki, Łukasz Warzecha, Tomasz Siemoniak, Wojciech Śliż, Wojciech Szewko, Kamil Kamiński.

Przeprowadzono zajęcia z takich tematów jak gospodarka, stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo, polityka czy media. Uczestnicy poznali dobre praktyki zaczerpnięte z wojskowości i edukacji, wielkich przedsiębiorstw i start-upów. Pojawili się też najlepsi eksperci ds. międzynarodowych, którzy opowiadali o Chinach, Rosji, USA, Ukrainie i Niemczech, dyplomacji publicznej i geopolityce. 5 edycja Szkoły Przywództwa została bardzo wysoko oceniona przez uczestników. 95% absolwentów programu oceniło, że SPIW spełniła ich oczekiwania lub przewyższyła je. Absolwenci pozytywnie ocenili organizację programu, zaangażowanie i poziom merytoryczny wykładowców, atmosferę, ale również różnorodność podejmowanej tematyki.

Wykładowcami V Edycji Szkoły Przywództwa byli:

2. Katarzyna Pisarska

Założycielka i Przewodnicząca Europejskiej Akademii Dyplomacji.

4. Krzysztof Pawiński

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Grupy Maspex.

Partnerami V edycji Szkoły