III Edycja Szkoły Przywództwa

W trzeciej edycji Szkoły Przywództwa, która odbyła się w 2017 roku, uczestniczyło 100 młodych specjalistów z całej Polski. Zajęcia dla uczestników poprowadzili szefowie najlepiej rozwijających się polskich firm: Tomasz Zaboklicki (PESA Bydgoszcz), Paweł Przewięźlikowski (Selvita), Adam Bartosiewicz (WB Electronics). Trenerzy kompetencji miękkich: Charles Crawford, Robert Kozak. Eksperci: Andrew Michta, Jacek Bartosiak, Olaf Osica, Radosław Pyffel. Politycy: wicepremier Jarosław Gowin, wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz, wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański.

Uczestnicy zajęć szlifowali swoje umiejętności z wystąpień publicznych, zarządzania zmianą czy negocjacji oraz zdobywali wiedzę dotyczącą polityki międzynarodowej oraz światowych procesów gospodarczych.

Wykładowcami III Edycji Szkoły Przywództwa byli:

2. Jadwiga Emilewicz

Polityk, politolog i menedżer kultury. Była Minister Rozwoju.

Partnerami III edycji Szkoły